Właśnie wystartowała pierwsza edycja konkursu fotograficznego Foto z Moko. Wydarzenie jest skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie oraz przesłanie zdjęcia pasującego tematycznie do jednej z kategorii: „Mokotów wczoraj i dziś” lub „Pocztówka z Mokotowa”.

 

" /> POKAŻ WARSZAWIE MOKOTÓW

  1. Masz firmę? Świadczysz swoje usługi na Siekierkach? Utwórz swoją firmową wizytówkę i dodaj swoją firmę do Naszego katalogu
  2. Sprzedajesz mieszkanie ? Chcesz kupić samochód ? A może szukasz opiekunki ? Dodaj OGŁOSZENIE !!!
  3. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas na interwencja@bluszczanska.info lub zadzwoń 731 021 981 Nie pozostawimy Twoich problemów bez wyjaśnień

POKAŻ WARSZAWIE MOKOTÓW

2014-09-25 00:00:00 , aktualizacja: 2014-09-25 00:00:00
1427
źródło: http://www.fotozmoko.pl

Właśnie wystartowała pierwsza edycja konkursu fotograficznego Foto z Moko. Wydarzenie jest skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Warunkiem uczestnictwa jest wykonanie oraz przesłanie zdjęcia pasującego tematycznie do jednej z kategorii: „Mokotów wczoraj i dziś” lub „Pocztówka z Mokotowa”.

 

Mokotów to przedwojenny szyk, styl, elegancja. To również nowoczesna architektura i najlepsze miejsce do życia w Warszawie. Chcąc wykorzystać ogromny potencjał dzielnicy zapraszamy do twórczego spojrzenia na Mokotów oraz udziału w konkursie fotograficznym „Foto z Moko”.

Głównym celem konkursu jest sprowokowanie uczestników do podzielenia się artystyczną wizją dzielnicy. Chcemy również zebrać kolekcję wartościowych fotografii, których autorami będą mieszkańcy Mokotowa, warszawiacy i turyści. Jednym słowem - ma to być archiwum tworzone oddolnie i społecznie. Dla autorów najlepszych prac przewidziano cenne nagrody.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Każdy! Do udziału zapraszamy zarówno mieszkańców Mokotowa, jak i innych dzielnic Warszawy, mieszkańców innych miejscowości, przyjezdnych i turystów. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie fotografii, której tematem będzie Mokotów. Nie stawiamy również ograniczeń wiekowych. Jeżeli chcesz uczestniczyć w naszej zabawie - po prostu wyślij swoje prace opatrzone odpowiednim opisem.

Jak wziąć udział?
Aby przystąpić do konkursu należy przesłać swoje prace.
Możliwości jest kilka:

  • - przez stronę www.fotozmoko.pl
  • - pocztą elektroniczną, opisując zdjęcie imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i telefonem, na adres: kontakt@fotozmoko.pl
  • - pocztą tradycyjną, opisując zdjęcie imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i telefonem, na adres Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Wiśniowa 37, 02-517 Warszawa z dopiskiem na kopercie „FOTO Z MOKO”
  • - osobiście, opisując zdjęcie imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i telefonem, w kancelarii Urzędu Dzielnicy Mokotów przy ul. Wiśniowej 37, z dopiskiem na kopercie „FOTO Z MOKO”

Prace można nadsyłać w terminie od 20 września do 20 października 2014 roku.

Kategorie konkursowe
Konkurs będzie obejmował dwie kategorie. Pierwsza nosi tytuł „Porównania”, gdzie zadaniem uczestników będzie pokazanie starego zdjęcia Mokotowa oraz wykonanie współczesnej fotografii tego samego miejsca. Dzięki takiej tematyce będzie możliwe pokazanie jak Mokotów zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. 
Drugą kategorię stanowić będzie „Pocztówka z Mokotowa”, gdzie każdy uczestnik będzie miał za zadanie przedstawić swoją artystyczną wizję dzielnicy. Liczymy, że mieszkańcy prześlą nam fotografie miejsc pokazanych z niezwykłej i nieoczywistej perspektywy.

Dzięki dwóm zupełnie różnym kategoriom udział w konkursie będą mogli wziąć zarówno wieloletni mieszkańcy dzielnicy, jak i ci, którzy mieszkają na Mokotowie od niedawna. 
Przedsięwzięcie zakończy wystawa pokonkursowa zorganizowana na ogrodzeniu Parku Dreszera. Na wydarzenie zaproszeni zostaną przedstawiciele władz dzielnicy, uczestnicy konkursu oraz mieszkańcy.

poniedziałek 17 Jun - Laury, Marcjana, Alberta

24 C

rozproszone chmury
1020 hpa
Wilgotność: 50%
LUDZIE SIEKIEREK
NASI PRZYJACIELE
fundacja bo warto
REKLAMA