1. Masz firmę? Świadczysz swoje usługi na Siekierkach? Utwórz swoją firmową wizytówkę i dodaj swoją firmę do Naszego katalogu
  2. Sprzedajesz mieszkanie ? Chcesz kupić samochód ? A może szukasz opiekunki ? Dodaj OGŁOSZENIE !!!
  3. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas na interwencja@bluszczanska.info lub zadzwoń 731 021 981 Nie pozostawimy Twoich problemów bez wyjaśnień

KATEGORIE


Dom Kultury Dorożkarnia


Kultura, sztuka, rozrywka >> domy kultury
00-709 Warszawa
Siekierkowska28
www.dorozkarnia.pl

Dom Kultury Dorożkarnia to centrum ruchu amatorskiego dla dzieci i młodzieży. Miejsce stworzone po to, aby młode osoby, szczególnie z Mokotowa, ale także z innych dzielnic Warszawy, mogły rozwijać swoje umiejętności i talenty, a także realizować swoje marzenia.
Dzieci i młodzież uczestniczą w stałym programie zajęć od września do czerwca w kilkudziesięciu pracowniach lub grupach artystycznych, które prezentują się w zawodowych teatrach w Polsce i za granicą, są laureatami kilkudziesięciu konkursów i festiwali na całym świecie.
Dorożkarnia to także miejsce prezentacji grup z całej Polski i Europy. Ośrodek realizuje festiwale teatralne, wokalne, filmowe, taneczne oraz konkursy plastyczne. Współpracuje ze szkołami artystycznymi oraz z ośrodkami kultury z Austrii, Chorwacji, Czech, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Turcji, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Włoch.
Od 1998r. Dorożkarnia współpracuje z międzynarodową Fundacją Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego realizując projekt Lato Artystyczne, w którym uczestniczy młodzież z Europy Wschodniej i Środkowej, w tym studenci Akademii Sztuk Pięknych ze Lwowa.