1. Masz firmę? Świadczysz swoje usługi na Siekierkach? Utwórz swoją firmową wizytówkę i dodaj swoją firmę do Naszego katalogu
  2. Sprzedajesz mieszkanie ? Chcesz kupić samochód ? A może szukasz opiekunki ? Dodaj OGŁOSZENIE !!!
  3. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas na interwencja@bluszczanska.info lub zadzwoń 731 021 981 Nie pozostawimy Twoich problemów bez wyjaśnień

Bluszczańska Ogrody


2014-09-19 , aktualizacja: 2014-09-19
4653
źródło: strona dewelopera, internet

Bluszczańska Ogrody to kameralne osiedle wybudowane w 2014 r przez Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. zo.o. Osiedle składa się tylko z czterech budynków w niskiej zabudowie o pięciu i sześciu kondygnacjach otoczone terenami zielonymi, z wewnętrznym przestronnym dziedzińcem – ogrodem i placem zabaw dla dzieci.

Teren jest oświetlony lampami oraz niskimi punktami świetlnymi. Mieszkania zaprojektowano z myślą o funkcjonalności i wygodzie domowników, w atrakcyjnych metrażach od 25 m² do 113 m². Funkcjonalny rozkład każdego z nich sprawia, że są one idealnym lokum zarówno dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi, jak i zapracowanych współczesnych singli czy też seniorów. Niezależnie od wariantu mieszkania prawie wszystkie posiadają balkon lub taras. Dodatkowo większość mieszkań na parterze dysponuje dostępem do prywatnego ogródka.

Odpowiednią ilość miejsc parkingowych zapewnia podziemna hala garażowa. Dla bezpieczeństwa i poczucia komfortu osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane.

Wysoki standard wykonania gwarantuje firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim – Besta Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. Wysoki standard realizacji oraz użytych do niej materiałów, spełniających najwyższe europejskie kryteria, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 

Osiedle położone jest na ul. Bluszczańskiej róg ul. Pułku AK "Waligóra"

Inwestycję reklamuje słynny polski artysta Jacek Wójcicki, który zdecydował się na zakup mieszkania na osiedlu Bluszczańska Ogrody.

 

   
       

 

sobota 27 listopada - Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

2 C

umiarkowane opady deszczu
991 hpa
Wilgotność: 93%

0 0

Poznajmy się

Tutaj nowi użytkownicy mogą się przywitać z forumowiczami oraz poznać swoich sąsiadów z budynku, klatki. Wspólna integracja mieszkańców.

0 0

Deweloper

Wasze opinie i uwagi dotyczące dewelopera BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

4 0

Przed zakupem

Porady dla przyszłych mieszkańców