1. Masz firmę? Świadczysz swoje usługi na Siekierkach? Utwórz swoją firmową wizytówkę i dodaj swoją firmę do Naszego katalogu
  2. Sprzedajesz mieszkanie ? Chcesz kupić samochód ? A może szukasz opiekunki ? Dodaj OGŁOSZENIE !!!
  3. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas na interwencja@bluszczanska.info lub zadzwoń 731 021 981 Nie pozostawimy Twoich problemów bez wyjaśnień

River House


2014-10-04 , aktualizacja: 2014-10-04
2344
źródło: strona dewelopera

River House to kompleks trzech kameralnych budynków o niskiej, trzypiętrowej zabudowie wraz z ogródkami na dachu, zaprojektowany przez wysoko wykwalifikowaną grupę doświadczonych i uznanych architektów. 

 

Do wykończenia wnętrz i elewacji budynków użyto materiałów najwyższej jakości. W budynkach zamontowane zostały cichobieżne windy, do których prowadzą ekskluzywnie wykończone hole wejściowe. Na każdym piętrze znajduje się od 2 do 5 mieszkań. Kameralny nastrój osiedla podkreśla wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zieloną architekturą z dekoracyjnym oświetleniem i alejkami prowadzącymi do klatek schodowych.

 

Mermaid Properties wprowadziła do swojej oferty możliwość zakupu własnego ogródka na dachu. Dzięki takiej możliwości, nawet mieszkaniec drugiego czy trzeciego piętra będzie mógł mieć na własność "zielony minipark", urządzając tę przestrzeń według swoich upodobań. Wielkość ogrodu waha się od 30 do 60 m2 Właściciel ogrodu, niezależnie od lokalizacji mieszkania, będzie mógł wypocząć z rodziną na łonie natury, nie opuszczając osiedla.

piątek 26 listopada - Delfiny, Sylwestra, Konrada

2 C

umiarkowane opady deszczu
991 hpa
Wilgotność: 100%