1. Masz firmę? Świadczysz swoje usługi na Siekierkach? Utwórz swoją firmową wizytówkę i dodaj swoją firmę do Naszego katalogu
  2. Sprzedajesz mieszkanie ? Chcesz kupić samochód ? A może szukasz opiekunki ? Dodaj OGŁOSZENIE !!!
  3. Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Napisz do nas na interwencja@bluszczanska.info lub zadzwoń 731 021 981 Nie pozostawimy Twoich problemów bez wyjaśnień

Wiślany Mokotów II


2014-09-27 , aktualizacja: 2014-09-27
3526
źródło: materiały dewelopera

Inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie spokój oraz dobrze czujących się wśród niskiej, kameralnej zabudowy. Szczególną uwagę deweloper poświęcił projektowi zieleni i zagospodarowania wewnętrznej przestrzeni.Na Wiślanym Mokotowie II stanie ponad 50 donic z drzewami. Posadzone zostaną również krzewy, byliny i trawy ozdobne. Dziedziniec podzielony na kilka stref.

 

Cztery zarezerwowano na place zabaw z urządzeniami przeznaczonymi dla dzieci w różnym wieku. Dwie kolejne służyć będą mniej aktywnemu wypoczynkowi - zaprojektowano pergole, siedziska i ładną zieleń. Ostatnia część rekreacyjna spodoba się miłośnikom gier - ustawione zostaną tam stoliki szachowe. W II etapie inwestycji zaplanowano siedem 3 - piętrowych budynków, w których powstanie 246 mieszkań. Będą to kawalerki o metrażach od 31 do 32 m kw., ale również mieszkania 2 pokojowe od 26 do 56 m kw. i 3 pokojowe Od 53 do 66 metrów. Zaplanowano także „czwórki”, których powierzchnie wahają się od 69 do 85 m kw. To czego w pierwszym etapie zabrakło a w drugim już nie są to mieszkania pięciopokojowe 93 - metrowe. Większość mieszkań będzie mieć widne kuchnie, a wszystkie - balkon, taras bądź przydomowy ogródek. Dla mieszkańców zostanie przygotowanych 249 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

     
       
       

 

sobota 27 listopada - Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma

2 C

umiarkowane opady deszczu
991 hpa
Wilgotność: 93%

0 0

Budowa

Postęp prac budowlanych, zdjęcia z budowy, fuszerka, usterki, używane materiały, technologie wykonania

0 0

Deweloper

Wasze opinie i uwagi dotyczące dewelopera Budimex Nieruchomości.

Ruszyła budowa osiedla Wiślany Mokotów

28 sierpnia deweloper Budimex Nieruchomości zaczął budowę drugiego etapu inwestycji "Wiślany Mokotów". Osiedle będzie się składać z siedmiu budynków o łącznej liczbie mieszkań 246. Razem z budową rozpoczęła się również sprzedaż mieszkań jak i lokali usługowych, ceny już od 6800 zł za m2.